پیام مدیریت ری فورت

 

"ری فورت تجلّی اراده ای پولادین و امیدوارانه برای ایجاد مجموعه ای منحصر به فرد در جنوب شهر تهران"

 

ری فورت مجموعه ای بی نظیر و منحصر به فرد میباشد که سالها ذهن مرا به خود مشغول کرده بود و اینک با لطف پروردگار بی همتا فرصتی فراهم گردید تا بتوانیم این مجموعه ی بی نظیر را در جنوب تهران بنا نماییم.

مجموعه ای که بدون شک تأثیری شگرف بر اقتصاد، فضای کسب و کار و گردشگری جنوب تهران در مقیاس ملّی بر جای خواهد گذاشت.

تلاشی بی پایان و سرشار از محبت خالصانه به کار گرفته ایم تا بتوانیم ری فورت را در عالی ترین درجه شایستگی و لیاقت ایرانیان بنا نهیم.

طراحی های حرفه ای صورت گرفته در کنار حضور بهترین مشاوران و پیمانکاران در پروژه ری فورت متضمن نتایجی عالی و درخشان خواهد بود.

امید که بتوانیم در پیمودن این مسیر دشوار مشمول دعای خیر، همراهی و حمایت عموم مردم عزیز قرار گیریم.

تمرکز بر موضوع گردشگری با توجه به پتانسیل های منطقه دولت آباد به واسطه حضور هموطنان عرب زبان و همچنین تلاش برای تأسیس مرکز تجارت بین الملل در مجموعه ری فورت برگ زرّین دیگری در پرونده خاص بودن ری فورت می باشد که به طرز چشمگیری مورد توجه سرمایه گذاران و خریداران واقع گردیده است.

خواندن 7667 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ری فورت

ری­ فورت مجموعه ای عظیم و منحصر بفرد با مساحت 150.000 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 14.000 متر مربع خواهد بود که شامل مرکز خرید، دفاتر اداری، هتل، مرکز تفریحی و سرگرمی، مسجد، واحدهای تجاری، پارکینگ طبقاتی، ‏سینما، شهربازی، رستوران و فود کورت و ... میباشد.پروژه برند سازی و تبلیغات مجموعه عظیم ری فورت با مدیریت و طراحی دکتر احمد میرابی انجام شده است.

گالری تصاویر

دفتر مرکزی شرکت ری فورت

آدرس: شهرری، دولت آباد، بلوار قدس، ابتدای خیابان یاس

شماره های تماس: 

 09128750912

021-33761005

روابط عمومی ری فورت:  88458845-021